Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-13:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
 • Головна

Зручне оформлення закордонного паспорта для осіб, які не досягли 16 років, в м. Суми, Покровська площа, б. 11

Вартість вказана без урахування банківської комісії.

Закордонний паспорт
біометричний
терміновий

1446грн.


Детальніше
 • 1046 грн. - Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація
 • 400 грн. - Сервісні послуги підприємства

Закордонний паспорт
біометричний
не терміновий

1094грн.


Детальніше
 • 694 грн. - Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація
 • 400 грн. - Сервісні послуги підприємства
Закордонний паспорт

Закордонний паспорт - паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.

Що необхідно зробити, щоб отримати закордонний паспорт:

закордонний паспорт україна
 1. Зібрати необхідні документи і прийти в "Паспортний сервіс"
 2. Подати потрібні документи
 3. Сплатити послугу (на місці)
 4. Сфотографуватися (на місці)
 5. Після отримання SMS, прийти і забрати закордонний паспорт дитини

*З 12 років обов'язкова присутність дитини, як при оформленні так і видачі документів

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта дитині:

 1. Оригінал свідоцтва про народження.
  1. Якщо свідоцтво про народження було видано ЗАГС-ом України (або консульством України за кордоном), та обидва батьки на момент народження були громадянами України і це зазначено в свідоцтві - достатньо оригіналу свідоцтва про народження.
  2. Якщо хоча б один з батьків не був громадянином України на момент народження дитини - довідка про отримання дитиною громадянства України. Видається ДМС за місцем реєстрації батька-громадянина України або консульством України в країні народження дитини
  3. Якщо свідоцтво або документ про народження було видано іноземними уповноваженними установами за кордоном, може знадобитися легалізація та нотаріально завірений переклад на українську мову. Настійно рекомендуємо звернутися до менеджера по телефону для отримання повної консультації.
  4. Якщо свідоцтво або документ про народження було видано установами в невизнаними Україною країнах та регіонах (Косово, Автономна Республіка Абхазія, Автономна область Південна Осетія, ОРДЛО, АР КРИМ в складі РФ) - може знадобитися звернення до суду для встановлення факту народження та отримання громадянства України. Настійно рекомендуємо звернутися до менеджера в телефонному режимі для отримання повної консультації
 2. Паспорт громадянина України у вигляді картки (для особи, яка досягла 14-річного віку).
 3. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);
 4. Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов'язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. У разі якщо ПІБ матері або батька не співпадають зі свідоцтвом про народження, додатково надаються документи, що підтверджують факт зміни ПІБ (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
 5. За наявності, раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (діючі, не діючі, оформлені на інше прізвище);
 6. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати; (оплата здійснюється на місці через термінали самообслуговування);
 7. Документи, які є підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо)

Особливості транслітерації детальніше.

Всі діти можуть фотографуватися на місці!
Фотографування дітей віком від 12 років відбувається лише на місці!

 • Але якщо у вашої дитини віком до 12 років з фотографуванням можуть виникнути проблеми: лякається фотоспалаху, не може всидіти на місці, не закривати очей більше 2 секунд або дитину неможливо витягнути без сліз з ігрового майданчику, а Ви бажаєте гарне фото у документах. Ми рекомендуємо скористатися послугами фотоательє та принести нам 1 фотокартку розміром 10х15 сантиметрів. На фотокартці має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів.
 • Рекомендуємо ознайомитися з детальними вимогами для фото дитини для розуміння як правильно сфотографуватись або навіть відрепетирувати вдома.

Другий закордонний паспорт (два одночасно)

Якщо необхідно оформити два закордонні паспорти або другий закордонний паспорт за наявності першого, треба подати заяву, в якій необхідно обґрунтувати потребу частих поїздок дитини за межі України. Це можуть бути поїздки разом з батьками в зв'язку їх підприємницькою, журналістською, туристичною діяльністью або участь в спортивних заходах, гастролях і тому подібне.
 

На отримання (отримує той з батьків, хто подавав документи )

закордонного паспорту дитини необхідно мати при собі:

закордонний паспорт україна
 1. Паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон того з батьків, хто подавав документи
 2. Свідоцтво про народження дитини. З 14 років – паспорт громадянина України
 3. З 12 років обов’язкова присутність дитини при отриманні паспорту

Видача паспорта

Під час видачі паспорта проводиться процедура верифікації. Заявник візуально перевіряє персональні дані, внесені до паспорта.

Якщо заявник не отримав паспорт протягом місяця з дня його оформлення він повертається відповідному територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС для зберігання;

Якщо заявник не отримав паспорт протягом року з дня його оформлення він знищується.

закордонний паспорт Коли закордонний паспорт буде готовий - Вас повідомлять по SMS

Публічний договір про надання послуг

Гарантії

киев

Наше підприємство належить до сфери управління Державної міграційної служби України, а тому якість обслуговування населення перебуває під постійним контролем. Звертаємо увагу, на те, що ми однаково якісно обслуговуємо всіх громадян України без винятку, як естрадних зірок і політиків, так і студентів чи пересічних громадян. Рівень нашого сервісу є найвищим.


Паспортний сервіс

264

Закордонний паспорт до 16: 4.8/5 - 1038 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності