Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-13:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Державному підприємству «Документ» - 15 років!

Оцініть матеріал!
(6 голосів)

   11 серпня 2003 року… 15 років тому - в системі МВС України, під керівництвом і в структурі Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб (ДДГІРФО) створюється Державне підприємство із назвою «Ресурси-Документ». Його створення – нагальна потреба часу. На початку двохтисячних Міністерство внутрішніх справ недофінансоване майже на 60 відсотків. Грошей вистачає хіба на невелику зарплатню міліціонерам та оплату комунальних послуг.  
   Попит на закордонні паспорти у населення чималий, умови для прийому громадян в підрозділах ДДГІРФО бажають кращого, утворюються черги… І цим, звісно, швидко користуються посередники. Кошти, що могли б йти на покращення роботи паспортних столів, осідають у кишенях приватних ділків.
У прийнятій у 2004 Концепції економічного розвитку підприємства було визначено, що воно «… є єдиною господарською структурою МВС України, що діє в системі служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб з наданням платних послуг паспортно-візового характеру та запроваджує центри комфортного обслуговування громадянам».
   Саме аби покращити умови обслуговування населення у 2005 році ДП «Ресурси-Документ» починає експеримент з відкриття Центру прискореного оформлення документів. МВС затверджує відповідне положення. У лютому 2006 року департамент ГІРФО спільно з гендиректором підприємства Володимиром Швачком доповідають міністрові внутрішніх справ про успішну роботу Центру. Відкриті у багатьох містах такі установи згодом стають прообразами теперішніх Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс».
   У 2008 році ДП «Ресурси-Документ» перейменоване у державне підприємство «Документ».
У 2011 ДП «Документ» передано від МВС України до новоствореної Державної міграційної служби України.
За рішенням Колегії ДМС у липні 2016 завершено виведення працівників ДП «Документ» з усіх приміщень підрозділів міграційної служби, де вони надавали супутні послуги, та їх розміщення у відокремлених центрах підвищеного комфорту «Паспортний сервіс», де забезпечується обслуговування громадян.
У 2013 році в Києві відкривається перший Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс». І цим впроваджується новий формат надання адміністративних і супутніх послуг для українців. Новий прогресивний сервіс стає новиною засобів масової інформації.
   Відкритий простір, комфорт, швидкість, увага до кожного клієнта – європейські стандарти сервісу, яких суворо дотримуються у 30 центрах, що працюють зараз по всій країні.
   Державне підприємство «Документ» першим у нашій країні започатковує, по суті революційний, сервіс – пересувні робочі станції на базі мікроавтобусів. Аби оформити закордонні паспорти до клієнтів вони вже виїжджають у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Рівному та Івано-Франківську.
Команда Державного підприємства «Документ» складається з більш як 1200 молодих та мотивованих фахівців, середній вік яких – 30 років.
   Інспектори «Паспортних сервісів» – справжні професіонали, знавці усіх тонкощів паспортної справи. Щодня вони консультують і оформлюють документи від трьох до п’яти тисячам громадян.
Підприємство є лідером в Україні серед державних сервісних центрів за кількістю клієнтів.
За час свого існування підприємство вручило громадянам України понад три мільйони паспортів для виїзду за кордон. З 2013 року і до цього часу в «Паспортних сервісах» оформили собі закордонний паспорт та ID-картку майже 2 мільйони наших співвітчизників.
   У Центрах обслуговування громадян оформляють документи політики, зірки естради та спорту, телеведучі, відомі громадські діячі. «Паспортні сервіси» рекомендують своїм близьким і знайомим звичайні громадяни.
Бренд «Паспортний сервіс» набуває неабиякої популярності. В конкурсі на кращий слоган для підприємства беруть участь понад 500 клієнтів його центрів, ще близько 10 тисяч користувачів мережі Інтернет слідкують за його перебігом. «Паспортний сервіс: «Вартий уваги. Гідний тебе» - саме цей слоган став гаслом підприємства, де громадяни у гідних умовах оформлюють собі закордонні паспорти та АйДі-картки. Переможниця конкурсу харків’янка Тетяна Карілова спеціально приїхала до Києва із своєю родиною аби отримати головний приз конкурсу.
Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» ДП «Документ» визначено уповноваженими суб’єктами цього Реєстру. Підприємство впроваджує нові сервіси і стандарти надання послуг паспортно-міграційного характеру, залучає кошти на створення сучасних умов обслуговування громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що потребують допомоги під час вирішення питань, пов'язаних із реалізацією їхніх прав у міграційній сфері.
Державне підприємство вже 15 років працює на країну. Завдяки йому до бюджетів різних рівнів спрямовуються чималі кошти.
   «Документ» неодноразово отримував нагороди національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі».
Працівники нашого підприємства мають активну життєву позицію. Вони беруть участь у благодійних марафонах, де збираються гроші для поранених у районі проведення Операції Об’єднаних сил військовиків. Відвідують наших захисників в лікарнях та шпиталях.
Не залишаючись осторонь волонтерського руху вони за власною ініціативою збирають грошові кошти, продукти харчування, одяг та інші речі, що зараз потребують бійці. Спілкуються із пораненими та всіляко їх підтримують, дякуючи за їхній подвиг.
Колектив «Документу» творчий та завзятий! 15 років минуло – попереду багато перемог.

Автор Володимир ПОЛІЩУК (фото автора)
Фоторепортаж із нагородження працівників ДП «Документ» його генеральним директором Володимиром Швачком.


Додаткова інформація

Державному підприємству «Документ» - 15 років!: 5.0/5 - 6 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності